Szkolenia i egzaminy

Zapraszamy do zapisania się na specjalistyczne szkolenia zwieńczone egzaminem.

Spotkanie Noworoczne Oddziału Kieleckiego SEP dn.19-01-2024

Spotkanie Noworoczne

Oddziału Kieleckiego Stowarzyszenia Elektryków Polskich

im. Tomasza Ruśkiewicza

 

Dnia 19 stycznia 2024 roku Zarząd Oddziału Kieleckiego SEP zorganizował spotkanie noworoczne dla członków i sympatyków stowarzyszenia, które odbyło się w Sali Marmurowej Wojewódzkiego Domu Kultury w Kielcach.

Swą obecnością zaszczycili: Marek Grzywacz Wiceprezes Zarządu Głównego SEP, Marek Gała Prezes Oddziału Częstochowskiego SEP, Joanna Winiarska Wiceprzewodnicząca Rady Miasta Kielce, Ewa Maruszak Wiceprzewodnicząca ŚOIIB, Alfred Zgoda Prezes FSNT NOT Rada w Kielcach, Antoni Różowicz prof. Politechniki Świętokrzyskiej.

Na spotkaniu obecni byli członkowie Zarządu Oddziału Kieleckiego SEP na czele z Prezesem Oddziału Kol. Kazimierzem Ginałem. Byli również przedstawiciele wszystkich działających w Oddziale Kół. Łącznie w spotkaniu uczestniczyło ponad 70 osób.

W swoim wystąpieniu Prezes Oddziału przywitał przybyłych gości, po krótce omówił działalność i rozwój Oddziału Kieleckiego SEP w ubiegłym roku, a także złożył wszystkim uczestnikom życzenia Szczęśliwego Nowego Roku.

Głos zabrali również zaproszeni goście składając życzenia noworoczne wszystkim przybyłym.

Decyzją ZG SEP dla Prezesa Oddziału Kazimierza Ginała został przyznany Medal im. Mieczysława Pożaryskiego, który na spotkaniu został wręczony przez Wiceprezesa SEP Marka Grzywacza.

Po części oficjalnej rozpoczęło się spotkanie koleżeńskie, które było okazją do wspomnień i wymiany poglądów zarówno na polu zawodowym jaki i prywatnym.

Do organizacji spotkania walnie przyczynił się Prezes Koła SEP przy Rejonie Wysokich Napięć Kielce Kol. Andrzej Bysiak.

 

Opracował

Wiceprezes Koła RWN Kielce

Zygmunt Maj