Szkolenia i egzaminy

Zapraszamy do zapisania się na specjalistyczne szkolenia zwieńczone egzaminem.

Lista kół w Oddziale

WYKAZ KÓŁ PRZY ODDZIALE KIELECKIM SEP
KADENCJA 2022-2026

L.p.

Koło przy

Adres

Telefon

Zarząd Koła

1

2

3

4

5

1

Elektroprojekt Kielce

25-520 Kielce

ul. Targowa 18

 

 

  1. Daniel Maluszczak – Prezes
  2. Marek Barański – wiceprezes
  3. Stanisław Sobaś - skarbnik
  4. Jan Wieczorek - sekretarz

2

EMPOR Kielce

ul. Piwowarska 36

25-561 Kielce

41-362-09-70

1. Damian Sulej– Prezes

2. Stanisława Ciołak – wiceprezes

3. Jerzy Jedynak - wiceprezes

4. Grzegorz Szady – skarbnik

5. Waldemar Świder - sekretarz

6. Hanna Czyżewska – członek

7. Piotr Miernik – członek

8. Leszek Mołas – członek

9. Sylwester Morski - członek

10. Tomasz Plaza - członek

11. Grzegorz Wołoszyn – członek

3

Koło Miejskie

przy Oddziale Kieleckim SEP

41-343-18-74

1. Zygmunt Zimny - Prezes

2. Mieczkowski Grzegorz – sekretarz

3. Mieczkowska Agnieszka - skarbnik

4

Koło Terenowe nr 1

25-519 Kielce

Warszawska 7 m 32

41-34-492-82

  1. Marek Czwartosz – Prezes
  2. Janusz Waldon- sekretarz
  3. Paweł Tkaczewski - skarbnik

5

NSK Bearings Polska S.A.

Oddział Kielce

Zakład Energetyki

25-734 Kielce

ul. Jagiellońska 109

 

1. Hubert Drogosz- Prezes

2. Adam Dydak – Skarbnik

3. Piotr Szymczyk - sekretarz

6

Politechnika Świętokrzyska

Wydział Elektroniki Automatyki i Informatyki

Katedra Systemów Informatycznych

25-314 Kielce

Al. 1000-lecia PP 7

41-34-24-222

1. dr inż. Łukasz Zawarczyński – Prezes

2. dr inż. Grzegorz Słoń – sekretarz

3. dr inż. Maciej Włodarczyk – skarbnik

7

Rejon Wysokich Napięć

25-561 Kielce

ul. Witosa 68 A

41-362-69-40

41-349-11-60

  1. Andrzej Bysiak – Prezes
  2. Zygmunt Maj – wiceprezes
  3. Zbigniew Biela - sekretarz
  4. Jakub Kowalik – członek
  5. Waldemar Włodarski – członek
  6. Mirosław Wojtachnio – członek
  7. Paweł Wojtyna - członek

Komisja Rewizyjna Koła:

  1. Marek Zgryza – przewodniczący
  2. Krzysztof Skrzypczyk – wiceprzew.
  3. Robert Nowak- członek

8

Rejonowy Zakład Energetyczny Busko Zdrój

28-100 Busko Zdrój

ul. Bohaterów Warszawy 110

41-370-44-89

  1. Czesław Maj – Prezes
  2. Daniel Maciąg- skarbnik
  3. Robert Madej – sekretarz
  4. Ireneusz Rokita - członek
  5. Tomasz Zając – członek
  6. Bogusław Metryka – członek
  7. Piotr Wiertek - członek

Komisja Rewizyjna Koła:

1. Paweł Majcher - przewodniczący

2. Krzysztof Kapusta – z-ca przew.

3. Dariusz Derda - sekretarz

9

Rejonowy Zakład Energetyczny Jędrzejów

28-300 Jędrzejów

ul. Okrzei 103

41-380-22-60

41-380-22-00

  1. Jerzy Szczerba – Prezes
  2. Stefan Wojdała - wiceprezes
  3. Stanisław Szewczyk – sekretarz
  4.  

10

Rejonowy Zakład Energetyczny Kielce

25-324 Kielce

ul. Sandomierska 105

41-349-12-00

 

  1. Zbigniew Ludwicki – Prezes
  2. Justyna Zapała - wiceprezes
  3. Karol Ludwicki - sekretarz
  4. Zenon Radecki – skarbnik
  5. Andrzej Serwin - członek

Komisja Rewizyjna Koła:

1. Krzysztof Olesiński – przewodniczący

2. Dariusz Dzięcioł – sekretarz

3. Paweł Kurowski - członek

4. Łukasz Zapała - członek

11

Rejonowy Zakład Energetyczny Końskie

26-200 Końskie

ul. Krakowska 44

41-390-32-00

1. Łukasz Jaciubek - Prezes

2. Sławomir Panek – sekretarz

3.Szczepan Dudziński – skarbnik

4.Mytkowski Marcin - członek

12

Rejonowy Zakład Energetyczny w Miechowie

32-200 Miechów

ul. Marii Konopnickiej 25

41-38-23-121

41-388-03-20

  1. Andrzej Dubaj – Prezes
  2. Waldemar Sendek – wiceprezes
  3. Dariusz Książek - wiceprezes
  4. Robert Czekaj - sekretarz
  5. Andrzej Korzeniowski – skarbnik

Komisja Rewizyjna:

1. Kazimierz Koprowski - przewodniczący

2. Jarosław Krzywda - sekretarz

3. Józef Antos - członek

13

Orange Polska S.A.

25-516 Kielce

Al. IX Wieków Kielc 14

 

  1. Janusz Rysiewicz – Prezes
  2. Jan Snopek – sekretarz
  3. Wiesław Cichoń - skarbnik

14

Zakład Produkcji Urządzeń Elektrycznych S.A.

29-100 Włoszczowa

ul. Jędrzejowska 79C

41-38-81-004

41-38-81-005

 

 

 

 

 

 

 

 

 

15

Zespół Szkół Elektrycznych Kielce

25-317 Kielce

ul. Niska 6

 

  1. Jan Gąsior – Prezes
  2. Zbigniew Pakaszewski – sekretarz
  3. Irena Chrząszczyk - skarbnik

16

Koło Studenckie przy PŚ

 

 

 

17

Celsa Huta Ostrowiec