Szkolenia i egzaminy

Zapraszamy do zapisania się na specjalistyczne szkolenia zwieńczone egzaminem.

XXVII KONFERENCJA NAUKOWO - TECHNICZNA

ZAPROSZENIE

 

Stowarzyszenie Elektryków Polskich Oddział Kielecki zaprasza na XXVII Konferencję Naukowo – Techniczno -Szkoleniową w hotelu ***„ECHO” w Cedzynie k. Kielc w dniach 14-15 października 2021 r. (Cedzyna 7 km od centrum Kielc)

Hotel ***ECHO położony w otoczeniu lasu sosnowego, posiada doskonałe centrum konferencyjne wyposażone w nowoczesną infrastrukturę techniczną.

Tradycyjnie konferencja jest organizowana przy merytorycznej współpracy z PGE Dystrybucja S.A. Oddział Skarżysko Kamienna oraz PGE Obrót S.A. Oddział z siedzibą w Skarżysku Kamiennej.

Głównymi tematami konferencji są:

  1. SYSTEMY ZARZĄDZANIA DYSTRYBUCJĄ ENERGII W ENERGETYCE ROZPROSZONEJ.
  2. SYSTEMY MAGAZYNOWANIA ENERGII W ENERGETYCE I PRZEMYŚLE, PRZYKŁADOWE WDROŻENIA.
  3. WPŁYW JEDNOSTEK WYTWÓRCZYCH NA SIEĆ DYSTRYBUCYJNĄ

Do wygłoszenia referatów zaprosiliśmy wykładowców specjalistów z zakresu energetyki rozproszonej i magazynowania energii oraz PGE Dystrybucja S.A. Natomiast do prezentacji techniczno – szkoleniowej zapraszamy firmy, które przedstawią najnowsze rozwiązania techniczne z dziedziny elektroenergetyki.

Program konferencji przewiduje 3 referaty główne, bloki techniczno-szkoleniowe a także dyskusje, wymianę doświadczeń technicznych, obsługę techniczno-socjalną oraz imprezy towarzyszące.

W załączeniu przesyłamy szczegółowy program konferencji i kartę zgłoszenia.

Serdecznie zapraszamy na naszą konferencję i liczymy na niezawodny udział przedstawicieli w specjalności elektroenergetycznej Państwa Firmy.

Szkolenia z zakresu aktualnych rozwiązań technicznych z dziedziny elektroenergetyki podnoszą zakres wiedzy kadry inżynieryjno - technicznej, a także przekładają się na nowe innowacyjne wdrożenia.

 

Program konferencji

 

Karta zgłoszenia